Viaxi Masaj Yağı Vanilya Aromalı 177 ml

79,00

Viaxi Masaj Yağı Vanilya Aromalı 177 ml


Stok kodu: E-302 Kategoriler: Etiketler: ,

Bir insanın en çok önem vermesi gereken konu cilt bakımı, sağlığı olmalıdır ve bunu sağlamanın en konforlu yolu Viaxi Masaj Yağı Vanilya Aromalı 177 ml ile sağlanır. Cilde bakım yapılırken tüm ihtiyaçları giderilsin, sağlıklı, parlak ve pürüzsüz olsun istenir. Bu durumda ihtiyacınız olan tek şey vanilya aromalı masaj yağımız olacaktır. Aynı anda birçok kozmetik bakım ürününe yüksek meblağlarda para harcamak ve geri dönüşlerin sürekli olumsuz olmasından sıkıldıysanız yapmanız gereken tek şey Viaxi Masaj Yağı Vanilya Aromalı 177 ml ‘yı kullanmak ve tüm problemlerinizin mucizevi bir şekilde çözülmesini gözlemlemeniz olacaktır. Ürünümüz su bazlıdır, kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Kullandıktan sonra asla yağlı bir his bırakmamaktadır. Kadın, erkek fark etmeksizin ürünlerimizi herkes kullanabilir. Cilt yapınızın ince ya da kalın olmasının da bir fark yaratmadığından emin olabilirsiniz. Tüm cilt tipleri Viaxi Masaj Yağı Vanilya Aromalıyı kullanabilir. Ürünlerimiz sizler için bahçelerimizden özenle tek tek toplanmakta ve el değmeden laboratuvarlarımızda özütü çıkartılmaktadır. Yine el değmeden paketlenmesi sağlanarak, size güvenle teslimatı sağlanmaktadır.

Viaxi Masaj Yağı Vanilya Aromalı 177 ml

Bir ortama girdiğinizde ya da arkadaşlarınızla buluşma düzenlediğini zaman kokunuz da insanların kafasında iz bırakmak istemez misiniz? Sizin için bunun en kolay yolunu laboratuvarlarımızda bilim insanlarımız geliştirdi. Teninizin daha çekici hale gelmesi için ihtiyacınız olan tek ürün Viaxi Masaj Yağı Vanilya Aromalı 177 ml olacaktır. Ürünümüz sadece eşsiz bir yumuşaklık ve akıl almaz bir pürüzsüzlük oluşturmayacak aynı zamanda da kokusu ile sizi ve çevrenizdekileri mest edecektir. Hem kişisel bakımınızı yaparak hem de en değerli kıyafetiniz olan cildinize hak ettiği değeri vereceksiniz. Özellikle beyaz yakalı ve masa başında çalışan insanlarda baş ve boyun ağrıları çok sık gözlenmektedir. Viaxi Masaj Yağı Vanilya Aromalı 177 ml‘ yı kullanarak tüm sıkıntılarınızdan çok konforlu şekilde ve eşsiz kokular eşliğinde kurtulabilirsiniz. Her hareketinizde etrafa yayılan çekici vanilya kokusu ile de etrafınızdaki tüm ilgiyi üzerinize toplayacaksınız. Ürünlerimizi sizler için özenle hazırladığımızı ve sizin için en iyi formülü geliştirdiğimize emin olabilirsiniz. Tüm ekibimiz sizin sağlığınız ve konforunuz için çalışmaktadır.

Viaxi Masaj Yağı Vanilya Aromalı 177 ml ‘in Yararları

İçeriği sizler için özenle yetiştirmiş olduğumuz meyve evinden çıkardığımız yağlardan oluşmaktadır özellikle vanilya yağı güçlü bir anti deprasan etkiye sahiptir. Kokusunun psikolojik hastalıklara sağladığı fayda uzmanlar tarafından yıllardır kullanılmaktadır. İçeriğinde afrodizyak özelliği bulunmaktadır, bu özellik vücudun günlük ihtiyacı olan enerjiyi sağlamasına yardımcı olur. Vanilyayı cilt üzerindeki hücreleri yeniler. Kırışıklık ve yaşlanma gibi herkesin başında bir gün gelecek olan problemleri geciktirir. Vücuttaki serbest radikaller cildi büyük oranda tahrip eder ayrıca cildin kalitesini düşürmeye ve erken yaşlanmaya kırışıklıklara sebep olmaktadır. Vanilya aromalı yağımız düşük seviyelerde serbest radikallerin korunmasına yardımcı olan ve oksidatif stresin neden olduğu ve azaltan zengin bir antioksidan içerir cildinizin elastikiyetini korunmuş olur. Aynı şekilde kollajen üretimini teşvik eder ve renk tonunu eşitleme yardımcı olur. Tüm bu etkilerinin yanında da sivilce ve akne gelişimini durdurmaya teşvik eder. Birçok insanın korkulu rüyası egzama hastalığıdır. Viaxi Masaj Yağı Vanilya Aromalı 177 ml hücreleri yenilediğinden egzama oluşumunu engeller. alerjik reaksiyonlar sonrasında sürüldüğünde ise ciltte oluşan kabarıklık, kızarıklık, kaşıntı gibi belirtileri azaltmaya yardımcı olur. Vanilya yağı cilde nemlendirici beslenen ve gençleştirir. Tenimizdeki kütürtü Levi akneli ve sivilceli evi geçirmeye yardımcı olur cildinizin üzerindeki bakterilerin ölmesini sağlar. Viaxi Masaj Yağı Vanilya Aromalı 177 ml‘ nın sarkma ve kırışıklıkları azaltma yönünde büyük faydaları vardır. Özel masaj yağlarımız her insanın teninde farklı eşsiz bir koku bırakmaktadır. Cildinizin pH diğerine göre rekasiyon geçirerek her insanda farklı kokular yatmaktadır. Bu sebeple sevdiklerinize de gönül rahatlığıyla hediye olarak alabilir, aynı şekilde kokmak gibi bir endişeniz olmayacaktır. Sıradan, mat, kuru bir cildiniz varsa Viaxi Masaj Yağı Vanilya Aromalı 177 ml yardımı ile tüm sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. İnce kalın tüm cilt tiplerinde denenmiş ve hepsinde etkili sonuç vermiştir. Kadın erkek tüm müşterilerimiz kullanabilir, sizlere uygun yapıda imal edilmiştir. Kendinize yapacağınız en büyük iyilik ve bu zamana kadar yapılmış olan en sağlıklı şekilde cildinize iyi bakmak olacaktır.

WhatsApp Sipariş Hattı