Viaxi Masaj Yağı Çilek Aromalı 177 ml

79,00

Viaxi Masaj Yağı Çilek Aromalı 177 ml


Stok kodu: E-190 Kategoriler: Etiketler:

Güzel kokulu bir masaj yağı artık Viaxi Masaj Yağı Çilek Aromalı ile sizlerle. Kokusu ve ciltte yarattığı kusursuz hissi ile sizleri sonuna kadar memnun edecek bu masaj yağına ulaşmak çok kolay. Öncelikle güvenli olarak olarak sitemizden alışveriş yapabilirsiniz ve Viaxi Masaj Yağı Çilek Aromalı 177 ml ürünümüz için istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz. Viaxi Masaj Yağı Çilek Aromalı ürünümüz sizler için organik bitki özleri ve çilek özünün eşsiz doğal kokusunun karışımından hazırlanmıştır. Erkek ve kadınlar için de kullanılabilir olan bu ürün sizi eşsiz kokusu ve cildinizde yarattığı kusursuzluk hissi ve yumuşaklık hissiyle sizleri bulutların üstünde hissettireceğinden emin olabilirsiniz. İş hayatınızın veya günlük çalışmalarınızın sonucunda kaslarınızda ve derinizde ortaya çıkan hasların önüne geçmek için kullanabileceğiniz en güzel ürün olan Viaxi Masaj Yağı Çilek Aromalı 177 ml ‘nın etkilerine şahit olunca, kendinizi ödüllendirmenin ne kadar iyi bir şey olduğunu fark edeceksiniz. Günlük hayatınızdan uzaklaşmanızda önemli etkisi olacak bu ürünle, sizlerde psikolojik olarak da bir terapi etkisi bırakacağına emin olabilirsiniz. Kullanımdan sonra emilimi sağlanan aloevera etkileri cildinizde bakıma ihtiyaç duyan hücrelerin gerekli besinleri alarak tekrar canlanmasını ve parlak bebek cildi gibi taze olmasını sağlar.

Viaxi Masaj Yağı Çilek Aromalı 177 ml

Çalıştığınız iş gereği vücudunuzda oluşan kas ağrıları için, günlük hayatta yaşadığınız stresten dolayı ortaya çıkan vücut yorgunlukları için veya soğuk havalarda boynunuz, sırtınız, beliniz gibi tüm vücut bölgelerinizde oluşan tutulmalardan ve ağrılardan kurtulmak için bulmak isteyeceğiniz en hızlı ve rahat çözümü Viaxi Masaj Yağı Çilek Aromalı 177 ml ürünümüz ile ilk masajda elde edebilirsiniz. Garantisini verdiğimiz etkiler sayesinde kendinizi daha dinç, daha dayanıklı ve daha sağlıklı hissederek hayatınızda ki zorlukların üstesinden daha kolay şekilde gelebileceksiniz. Her türlü cilt türüne uygun olan bu formül sayesinde hassas, narin, kalın, sert gibi tüm cilt türlerinde gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Kişisel bakım da aradığınız rahatlığı ve konforu sizlere hissettirecek olan bu ürün ile hayatınızda enerjinizi düşürecek olan tüm etkilerden kurtulmanızı sağlayacak olup daha zinde bir yaşama kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Adeta doğal bir parfüm olarak kullanabileceğiniz Viaxi Masaj Yağı Çilek Aromalı 177 ml ile meyvelerin eşsiz güzellikte ki kokusunu vücudunuzda uzun süre hissedecek ve rahatlayacaksınız ve diğer kötü kokan masaj yağlarında ki gibi yağ kokusu olmayacak.

Viaxi Masaj Yağı Çilek Aromalı 177 ml’nin Faydaları

Öncelikle kullanıcılarımızın rahatlığını ve huzurunu amaçlayan bu ürün sizlerin isteklerine ve aradığı özellikle göre hazırlanmış olup %100 doğal ve organik ürünlerin özlerinden faydalanarak oluşturulmuştur. Viaxi Masaj Yağı Çilek Aromalı 177 ml ürünümüzü sürdüğünüz bölgeye normal masaj yaptıktan sonra o bölgelere işleyen yağ kaslarınızın gevşemesini ve açılmasını sağlar. Bu şekilde kas ağrılarınızı sonlandırmış ve vücudunuza muazzam bir rahatlığı sunmuş olacaksınız. Her anınızda rahat olmanızı sağlayan bu formül ile sadece rahat değil aynı zamanda çevreye yaydığınız çilek kokusu ile ilgiyi üzerinize toplayabilirsiniz. Viaxi Masaj Yağı Çilek Aromalı 177 ml ürününün ciltte oluşturduğu kayganlık hissi masaj yapılırken deri sürtmesine engel olarak anlık oluşabilecek kazalardan da sizi korur ve masaj yaparken hissedeceğiniz rahatlığı çok daha üst seviyelere çıkmasına yardımcı olur. Sizlere huzuru ve güzel kokuyu sağlayan bu ürünün kullanımı ise çok kolay. Kendi kendinize de kullanabilecek olup sırt bölgesi gibi ulaşımı zor olan yerlere yağı iyi yedirebilmek için başka birilerinden yardım almanızı tavsiye ederiz. Öncelikle vücudunuzun her yerine veya masaj yapacağınız bölgeye Viaxi Masaj Yağı Çilek Aromalı 177 ml ‘dan ihtiyaç duyduğunuz kadar dökün, sonrasında döktüğünüz masaj yağı ürünümüzü o bölgeye yayana kadar ve derinin içine yedirene kadar avuç içinizle veya parmak uçlarınızla ovalayınız. Ürünümüz vücudunuza yayıldıktan ve yedirildikten sonra masaj yaptığınız bölgenin şekline uygun olarak masaj şeklinize devam ediniz. Ürünümüz su bazlı olduğu için su ile durulayarak temizleyebilirsiniz. Etkileri ve doğallığıyla tüm yapılan testlerden başarıyla geçmiş olan Viaxi Masaj Yağı Çilek Aromalı 177 ml sizlere sunulmuştur. Sitemizden Türkiye’nin bütün her yerine güvenli paket içerisinde hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim edilmektedir. Erkek yada kadın cilt yapısı veya vücut tipi fark etmeksizin kullanılabilir şekilde hazır sizlere teslim edilecek kişisel bakım ürünümüzü asla yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz

WhatsApp Sipariş Hattı